Вони вже знають слово «йок», або – «політтехнологи працюють -2»

«Дух волі» продовжує складати антирейтинги політтехнологічних винаходів, з якими ми стикаємося під час нинішньої передвиборчої кампанії. Як ми і очікували, нові факти, здатні потішити громадськість, не забарилися.

 

Наш антирейтинг знову очолює влада. Навіть дивно, чому люди, в яких ані грошей, ані ресурсів не повинно бракувати, допускають таку відверту халтуру під час створення власного ж іміджу.

 

Найбільше нам «сподобалися» рекламні ролики Партії Регіонів. Особливо отой, де здоровенний вуйко, вдягнутий у новеньку робу, мало не рюмсаючи, розповідає, як погано жилося при попередній владі, котра «нічого не зробила», і «як добре тепер».

 

На телебаченні подібні ролики вже демонструються у кількох варіантах. І, вочевидь, коли справа дійде до завершення рекламного проекту, ми маємо побачити чи не всі без винятку соціальні групи, представники яких будуть паплюжити «папєрєднікав» та вихваляти діючу владу хоч за невеликий, але «поступ». Ну, не знаємо, наскільки потрібно бути наївною людиною, аби такі сюжетики замість прихильності не викликали б відразу до Партії Регіонів.

 

Втім, ми ж хочемо знайти відповідний підтекст, аби пояснити, чому відбувається саме так, а не інакше. Отож, маємо два варіанти.

 

Перший. Імовірно, хтось просто «освоїв» виділені кошти, не особливо переймаючись якістю роботи, а замовники – правляча партія – проковтнули халтуру.

 

Читати повністю ТУТ                http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1392

0 коментарів “Вони вже знають слово «йок», або – «політтехнологи працюють -2»”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *