Українські Карпати не гірші за швейцарські Альпи

Слово «депресія» у багатьох асоціюється зі станом пригніченості, відчаєм та відчуттям безвиході. Проте, воно має й інше тлумачення: фаза економічного циклу, що характеризується застоєм у господарстві, безробіттям тощо. Сукупність цих ознак й породила популярний нині термін «депресивний регіон».

 

На Львівщині до цієї категорії відносять три гірські райони (Турківський, Сколівський і Старосамбірський) та передгірну Самбірщину. Як раз усі вони входять до одномандатного виборчого округу №125, на якому балотується Володимир Ропецький, член Української Республіканської Партії, заслужений діяч мистецтв України, доцент Львівської академії друкарства.

 

– Я вважаю, що застосування терміну «депресивний» до будь-якої місцевості є неправомірним, а щодо його мешканців – принизливим. Він більше пасує окремим керівникам, які знаходяться при владі і дбають про власні статки, а не про народ. А чого хотіти? Сьогодні керують державою не українці – починаючи від президента та його оточення і до парламенту включно. У Верховній Раді тільки 22% вважають себе українцями. Тобто лише кожний п’ятий. Серед наших олігархів – жодного українця. Зате із семи мільйонів заробітчан, які розбрелися світами у пошуках праці та кращої долі, майже 98% українців.

 

Колись нашу націю цілеспрямовано знищували – голодоморами, у концтаборах, тюрмах, а згодом й у психіатричних лікарнях, куди запроторювали інакомислячих. Знищували морально, духовно і фізично. Сьогодні цього не допустила би світова спільнота. Тож провладні чужоземці обрали іншу тактику. Вони створюють умови для того, щоб українці самі полишали рідну землю. Руйнуються сім’ї, втрачається відчуття єдиної родини, яке є основою нації.

 

Власне, цього й домагаються ті, хто горить зараз про «русскій мір». Їх діти вчаться у престижних університетах світу, їх родини оселилися в дорогих закордонних маєтках, а самі вони вже обзавелися двома-трьома паспортами громадян інших держав. Що для них Україна? Об’єкт для пограбування, з якого треба витиснути всі соки, а потім ще й вигідно продати.

 

Читати повністю ТУТ             http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1388

0 коментарів “Українські Карпати не гірші за швейцарські Альпи”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *