Складний вибір поміж «опозиціонерами»

Видання «Дух волі» провело Інтернет-голосування серед читачів, поставивши запитання : «Кого Ви вважаєте справжньою опозицією?». Відповіді дали понад 240 респондентів.

 

Мусимо зауважити, що саме «опозиційність» партії чи окремого політичного діяча можна вважати мірилом популярності у країні, що демонструє хронічну нездатність влади утвердити нарешті чітку державну політику в інтересах народу. Але серед тих сил, які «проти влади», бувають різні.

 

За результатами нашого опитування, 44,8% респондентів «справжньою опозицією» назвали ВО «Свободу». На другому місці опинилися так звані «противсіхи», котрі вважають, що жодної справжньої опозиції в Україні немає.

 

Не зважаючи на проблеми в Комітеті опору диктатурі та майже повну мовчанку ЗМІ про його діяльність, саме КОД як найкраща опозиція набрав 19,9%. А далі розпочинається найцікавіше:

 

За Об’єднану опозицію «Батьківщини « і «Фронту Змін» – 4,1%.

 

За «третю силу» (УДАР, пані Королевську тощо) – 2,1%.

 

Більше набрала навіть Партія Регіонів – 5,8%. Але за неї голосували як за опозицію до української монокультурної держави.

 

Наступне опитування «Духу волі» стосуватиметься довіри до передвиборчих обіцянок. Просимо брати у ньому участь на сайті «Дух волі» – http://duhvoli.com.ua

0 коментарів “Складний вибір поміж «опозиціонерами»”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *