Що можуть українці під владою чужеземців?

У неділю, 12-го серпня на Сихові у Львові місцева організація Української республіканської партії провела віче під гаслом «Закон про мови – наслідок окупації України».

 

Для заходу було обране одне з найбільш людних місць мікрорайону – майдан перед кінотеатром ім.. Довженка. Та із самого початку з’явилися перешкоди. У призначений для проведення зборів час пішов сильний дощ, від якого люди ховалися під дахом нас сходах кінотеатру. Після до них вийшов якийсь чоловік і попри те, що ніяких кіносеансів чи інших заходів тут не планувалося, вимагав, аби учасники віча забралися геть – туди, під дощ, бо вони, мовляв, заважають.

 

Активісти УРП швидко заспокоїли чоловіка. Зрештою, забратися вимушений був він сам. Віче розпочалося, але час від часу чомусь починала голосно вмикатися музика. Міліціонери, що стояли осторонь, не виявили жодної активності, аби забезпечити право громадян на вільне проведення законної акції.

 

Утім, попри перешкоди, захід таки відбувся і зібрав стільки народу, на скільки можна було сподіватися у таку погоду. Перед присутніми, які за цих обставин перемішалися з організаторами віча, виступили Володимир Будулич, Ростислав Новоженець, Володимир Ропецький, Роман Семчишин та інші республіканці. У своїх промовах вони наголошували на окупаційному характері діючої влади та закликали добре думати, за кого голосувати на виборах, щоби, зокрема, знову не отримати у Верховній раді більшість з нацменшин, яким сьогодні належить влада, власність і можливість вільно агітувати за себе на будь-яких прямих ефірах. Р.Семчишин, зокрема, нагадав, що навіть на львівських телеканалах сама тільки участь у популярній програмі коштує не менше 5 тис. грн.

 

Та найцікавіше розпочалося, коли учасники віча закінчили заплановані виступи. Ростислава Новоженця обступили сихівчани і почали ставити гострі питання: чому немає роботи, чому настільки погана соціальна ситуація в Україні? Нарешті, яка користь від українців на посадах у місцевих органах влади?

 

А й справді, яка? За словами Р.Новоженця, за нинішніх умов, коли українець потрапляє до влади, він все одно мусить підкорятися системі. По-перше, сказав він, у найвищих кріслах сидять чужеземці, які створюють «правила гри». По-друге, українців, що працюють під їх керівництвом, навмисне підбирають таким чином, щоб за кожним тягнувся якнайдовший ланцюг старих гріхів. І щойно хтось захоче підняти голос на захист корінної нації, йому пригадують все. «Ви помітили, скільки українців останнім часом перебували на різноманітних «червоних диванах»? – запитав Р.Новоженець. –  У пересічного львів’янина вже складається враження, що чиновники та підприємці, які є українцями за походженням, – самі лише злочинці. А хто ж тоді «чесний»? Чи не так звана російськомовна «донецька еліта»»?

 

Більше фото дивитися ТУТ

 

http://duhvoli.com.ua/index.php?photos=63

 

0 коментарів “Що можуть українці під владою чужеземців?”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *