Гарантія для виборців – ось ідея, що об’єднує суспільство

Встановлення на Україні ​​диктатури корупційної системи вже є наочним фактом. Так вийшло, що з моменту здобуття незалежності, від виборів до виборів, корупційна складова кожної новообраної влади невпинно зростала і зараз досягла якісно нового рівня –  рівня корупційної системи. Це означає, що демократичний баланс влади зник, поглинений корупцією, а управління державою здійснюється в цілому всією корупційною системою, за її законами і правилами – законам грабунку, правилами брехні і маніпулювання суспільною свідомістю.

Українці – законослухняна нація. Населення, люди звикли вірити владі. Але розуміння приходить з досвідом, і більшість вже розібралася, що в цій країні немає чинної влади, а є корупційна система. І це при тому, що напередодні парламентських виборів корупційна система в черговий раз розколює країну – мобілізує «свій» електорат – перемикає увагу громадськості на мовну «проблему», намагається нацькувати людей один на одного …

 

Але зараз фокус не пройде: система «свій – чужий » шляхом поділу на різні мови більше не працює. Люди зрозуміли, що свій – той, хто завжди проти корупційної системи, чужий – той, хто завжди за корупційну систему. Це зрозуміли робітники і службовці, вчителі та лікарі, селяни і пенсіонери, афганці та чорнобильці. Це давно зрозуміли представники малого та середнього бізнесу. Навіть великий бізнес втомився і хоче стабільних, єдиних і цивілізованих правил гри. Люди хочуть жити в правовій державі, адже в просторі тотального беззаконня повністю відсутня перспектива розвитку – ситуація може тільки погіршуватися.

 

Люди не хочуть погіршень і у них є розуміння, що таке антикорупційний критерій «свій – чужий». Тому кожний виборець, озброєний цим сутнісним критерієм вибору,  повинен і зобов’язаний вимагати від кожної партії та кандидата в парламент гарантію викорінення корупційної системи. Тільки при наявності такої гарантії, виборці мають право віддати свої голоси за ту чи іншу партію, за того чи іншого кандидата по мажоритарному округу. Так що ж таке гарантія для виборця?

 

Читати повністю ТУТ                http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1328

0 коментарів “Гарантія для виборців – ось ідея, що об’єднує суспільство”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *