Масове переселення московитів в Україну після здійснення геноциду українського народу

Недавно в Україні була видана унікальна карта “Голодомор 1932 – 1933 років”, на якій позначені не лише місця так званих “чорних дощок” (спеціальні каральні заходи проти окремих сіл, коли голодне село оточували озброєними загонами, чим прирікали його на загибель, жорстоку смерть), але й дороги переселення на вимерлі території людей з Росії та Білорусі.

 

З Білоруської РСР в Одеську область – 68 ешелонів, із західних областей РРФСР в Дніпропетровську – 125 ешелонів, з Горького в Одеську – 141 ешелонів, з центрально-чорноземного регіону Росії в Харківську область -188 ешелонів. З Іванівської в Донецьку – 147 ешелони, і багато – багато інших людей та ешолонів, яких не вдалося встановити. 

 

На карті вказано переселення за один місяць. Переселяли коней, корів, овець, завозили курей та інший скот, переселяли цілі колгоспи з технікою та інвентарем. Переселяли російських вчителів. 

 

Багато мільйонів переселених! Переселяли родинами, діти, їх старі бабусі, всі родичі родини, двоюродні, троюродні.Тисячі сіл стояло пустих, напівпусті міста, після закатованих голодом українців, а закатували московити майже 10 мільйонів, закатували за 6 місяців (зими-весни)! За такий короткий термін і така велика кількість масового вбивства,- великий геній був сталін. Навіть Гітлер заздрив цьому факту і посилав лідерів СС до СРСР переймати такий досвід. 

 

Те, що пророссійські південь та схід України сьогодні – це наслідки Голодомору і подальшого масового заселення українських територій переважно московитами, не новина… Але вона кожного разу приголомшує мене, навіваючи сумні думки, особливо останнім часом, коли все частіше говорять про можливий розкол країни. 

 

Читати повністю ТУТ                   http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1298

0 коментарів “Масове переселення московитів в Україну після здійснення геноциду українського народу”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *