Новоженець поскаржився Пан Гі Муну на апартеїд в Україні

У Львові стартувала акція «Зупинимо  апартеїд  проти українців  в Україні». Близько першої години 27-го червня активісти львівської крайової організації Української республіканської  партії біля пам’ятника Михайлові Грушевському у центрі Львова провели мітинг протесту проти негативних тенденцій в Українській державі, які було названо справжнім апартеїдом.

 

Виступаючи перед громадою, заступник голови Української Республіканської партії Ростислав Новоженець, зокрема, наголосив на тому, що національні меншини в Україні складають приблизно такий же відсоток у суспільстві, як і в Південно-Африканській Республіці. І, як це не дивно, вони так само, як не так давно у ПАР, узурпували у своїх руках всі ключові державні посади – від Президента України до міністерських постів. Чим це може завершитися? За словами Р.Новоженця, українці вже тепер почуваються не набагато краще на рідній землі, аніж свого часу корінне населення в ПАР.

 

Про основні тези акції «Зупинимо  апартеїд  проти українців  в Україні» вже повідомлялося раніше. (http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1294)

 

На мітингу виступили депутат Львівської облради Михайло Барбара та активіст УРП Михайло Фуканчик. Відкрив зібрання Володимир Будулич. Серед присутніх був і колишній міський голова Львова Василь Шпіцер.

 

Після завершення виступів Григорій Ангел зачитав звернення до Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Муна, підписане Ростиславом Новоженцем.

 

Читати повністю ТУТ                http://duhvoli.com.ua/index.php?subject=187

0 коментарів “Новоженець поскаржився Пан Гі Муну на апартеїд в Україні”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *