Зупинимо апартеїд проти українців в Україні! Акція до Дня Конституції

27 червня 2012 року, о 13.00 у Львові розпочнеться Акція до Дня Конституції “Зупинимо апартеїд проти українців в Україні!”, яку проводить Українська Республіканська Партія. Участь в акції бере Українська Національна Консервативна партія, яка здійснює інформаційне супроводження заходу.

 

Як повідомив OSP-UA.INFO заступник голови Української Республіканської партії Ростислав Новоженець, напередодні Дня Конституції України Українська Республіканська Партія хоче звернути увагу не до порушення прав і свобод в Україні в цілому, а до порушення прав корінної нації українців в нібито незалежній державі.

 

„Ми наголошуємо на тому, що в Україні впродовж принаймні двох років ведеться відкрита політика апартеїду, сегрегації та дискримінації українців національними меншинами, зокрема росіянами та євреями, – зазначив Р.Новоженець. – На керівних посадах за часів правління В.Януковича розставляються здебільшого представники росіян та євреїв. У Верховній Раді України українці складають лише 22%. Власність в Україні впродовж багатьох років систематично переходила в руки не українців. Сьогодні 98% власності знаходиться в руках національних меншин. Натомість серед трудової міграції етнічні українці складають майже 100%”.

 

Читати повністю ТУТ                   http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1294

0 коментарів “Зупинимо апартеїд проти українців в Україні! Акція до Дня Конституції”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *