22 червня 1941-го року СРСР здійснив напад, як і Німеччина!

Байка про те, як 22-го червня 1941-го року віроломні німці напали на «мирний» Радянський Союз легко розвіюється, варто лише трохи уважніше почитати хронологію Другої світової.

Зайдіть до Вікіпедії і переконайтеся самі. Після того, як до четвертої ранку німці розпочали наступ на СРСР, через якихось дві години – о 6.00 того ж таки 22-го червня СРСР бомбардував Гельсинки.

І це – не зважаючи на Московську мирну угоду, яка була підписана після закінчення Рідянсько-Фінської війни 13 березня 1940-го року!

25-го червня 1941-го року, не зважаючи на очевидні поразки на радянсько-німецькому фронті, СРСР бомбардує фінські аеродроми. В результаті того ж дня Фінляндія оголосила СРСР війну та, об’єднавшись з Німеччиною, почала наступ у Заполяр’ї 29-го червня.

Чи має право після цього колишня радянська, а тепер – російська пропаганда говорити про СРСР як жертву нападу? Зважаючи на те, що, як нам люблять розповідати, Сталін після нападу німців замкнувся у власному кабінеті та «завис» у депресії чи не на кілька тижнів, малоімовірно, що напад СРСР на Фінляндію через дві години після того, як сам зазнав нападу Німеччини, було якимось привинтивним ударом. Це, вочевидь, витвір радянської військової бюрократії.

Скоріш за все, на півночі просто не знали, що на країну напали німці, і чітко за планом розпочали агресію проти Фінляндії. Отже, на 22-ге червня 1941-року СРСР планував початок нової війни і аж ніяк не міг вважатися мирною країною.

Після цього, чи мав право СРСР картати Гітлера за порушення пакту про ненапад, коли сам у той же день віроломно порушив мирну угоду з фінами?

І ще один цікавий факт. Про те, як «довго» відкривали «другий фронт» і як «важко» було домовитися із британцями та американцями про спільну боротьбу з німцями.

З 25-го серпня по 17 вересня 1941-го року (подивіться, де тоді були вже німці і в якому стані був фронт) здійснено спільну британсько-радянську операцію з окупації Ірану.

Читати повністю ТУТ                http://duhvoli.com.ua/index.php?article=1285

0 коментарів “22 червня 1941-го року СРСР здійснив напад, як і Німеччина!”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *