Хто керує Україною?

Під такою назвою у центрі Львова на проспекті Свободи президент Благодійного фонду «Україна-Русь» Ростислав Новоженець організував імпровізовану галерею портретів найвищих посадових осіб нашої держави. Усього перехожим пропонувалося оглянути дев’ять плакатів: вісім – з портретами найвищих керівників (президента, голови його адміністрації, прем’єра та віце-прем’єрів, дев’ятий – з даними про національний склад населення України.

Виступаючи перед городянами, Р.Новоженець зазначив, що, згідно із даними останнього перепису населення, в Україні проживають 77,8% українців за національністю. Але теперішня влада сформована так, що серед людей, які наділені реальними повноваженнями, немає жодного українця. А це, за його словами, є прямим порушенням тих статей Конституції, які говорять, що основним джерелом влади в Україні є народ, а також, що всі нації в Україні рівні. Які ж вони рівні, коли на найвищих посадах українців немає.

Присутнім також роздали текст звернення до громадськості щодо «порушення національних прав українців в Україні», копію якого Р.Нововженець пообіцяв відправити Генеральному секретарю Ради Європи Турбйорну Ягланду. У документі, зокрема, говориться: «Восьмимісячний період перебування Віктора Януковича на посаді Президента України ознаменувався передусім відвертою промосковською політикою, повсюдним згортанням процесів українського  відродження та грубим порушенням національних прав українців в Україні». І далі: «Найганебнішим явищем останнього часу стало витіснення українців за національністю з керівних посад, позбавлення корінного етносу реального впливу на події в державі . Адже українці за національністю складають 78% мешканців України. А у вищому законодавчому органі держави – Верховній Раді України кількість українців не перевищує 22%».

Саме цей текст звернення Р.Новоженець нещодавно пропонував прийняти на сесії Львівської обласної ради. Засідання транслювалося в прямому ефірі місцевого телебачення, і мешканці області мали нагоду бачити, хто з тих удаваних патріотів, що б’ють себе в груди в Галичині та говорять, що завжди захищатимуть національні інтереси, «завалив» документ.

Читати далі та дивитися фото тут http://duhvoli.com.ua/index.php?news=904

0 коментарів “Хто керує Україною?”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *